SYMBOL FOR WINDOWS - MULTIPLE CHOICE Zobacz większe

SYMBOL FOR WINDOWS - MULTIPLE CHOICE

Nowy

99 Przedmioty

599,00 zł

Więcej informacji

Symbol for Windows - Multiple Choice

Multiple Choice jest programem do tworzenia ćwiczeń wielokrotnego wyboru i zabawy z nimi.

\"Multiple

Na ekranie widoczne jest duże pole „pytanie”, a na dole pięć mniejszych pól „odpowiedzi”. Można wypełnić każde pole jednym symbolem, obrazem, fotografią albo słowem. Słowa te razem stworzą pytanie wielokrotnego wyboru, na przykład:

Przedmiot codzienny; na dole zestaw pomieszczeń w domu... Do jakiego miejsca należy ten przedmiot?

Szczegół fotografii. Każde pole odpowiedzi zawiera inną fotografię... Z jakiego miejsca został zabrany szczegół?

Fotografia albo obraz zwierzęcia; w polach odpowiedzi zobaczysz różne rzeczy... Co je to zwierzę?

Gracz może wyznaczyć jedno pole odpowiedzi. Gdy odpowiedź jest dobra, na ekranie pojawia się kolejne pytanie. Gdy odpowiedź jest zła, wybrane pole znika i gracz może wybrać odpowiedź jeszcze raz.
Wcześniej czy później gracz znajdzie właściwą odpowiedź. Nie ma presji czasowej ani stresu. Gracz jest stymulowany przez audiowizualne sprzężenie zwrotne, zarówno po każdej udzielonej odpowiedzi (obojętnie czy jest ona dobra czy zła), jak i na końcu ćwiczenia. Gracz dzięki komputerowi nauczy się pracować, jednocześnie bawiąc się.
Wielokrotny wybór może być także stosowany jako edukacyjne oprogramowanie, poprzez wybranie nowych pojęć i symboli, jeśli gracz jest na to gotowy. Łatwo jest tworzyć (i zmieniać) ćwiczenia. Gdy tylko zrozumie się na czym polegają ćwiczenia, można zacząć wypełniać pola.

Programem można się posługiwać przy pomocy techniki skanowania*.

Multiple Choice to aplikacja programu Symbol for Windows. Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

* Funkcja skanowania polecana jest szczególnie osobom, które posługują się jednym przyciskiem, pomaga zarówno w komunikacji alternatywnej jak i użytkowaniu komputera (np. tworzeniu dokumentów tekstowych); polega na podświetlaniu kolejnych pól planszy, jeżeli chcemy wybrać pole/komórkę/symbol/znak/słowo klikamy kiedy jest ono podświetlone. Jeśli zamiast standardowej myszki posługujemy się przyciskami, wybranie pola/komórki/znaku/słowa dokonywane jest przy pomocy naciśnięcia przycisku. Skanowanie może być regularne-po kolei każde pole jest podświetlane; można też, aby przyspieszyć proces wyboru skanować grupami.

15 other products in the same category:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe