SYMBOL FOR WINDOWS - VOCABULARY MAKER Zobacz większe

SYMBOL FOR WINDOWS - VOCABULARY MAKER

Nowy

99 Przedmioty

599,00 zł

Więcej informacji

Symbol for Windows - Vocabulary Maker

Vocabulary Maker  jest programem służącym do tworzenia indywidualnych słowników. Słownik daje  użytkownikom innych programów Symbol for Windows optymalny dostęp do ograniczonego, indywidualnego zestawu symboli.

\"Vocabulary

Logopedzi, rodzice i inni użytkownicy wspierający język symboli mogą współpracować i przyczynić się do tego, aby słowniki użytkowników były przydatne. Osoby te mogą pomóc na przykład, gdy muszą sporządzić nowy słownik komunikacyjny dla określonego użytkownika za pomocą Paper Chart Maker.
Słownik użytkownika przypomina normalną słownikową informację. Nie jest odbiciem jednego języka symbolu i może posiadać własną strukturę kategorii stron. Liczba stron jest w zasadzie nieograniczona, a zależy ona od użytkownika, który decyduje ile ich jest potrzebnych, w jaki sposób powinny być powiązane i jakich symboli należy używać. Słownik może zostać w każdej chwili rozbudowany.
Do każdej następnej strony zastosowywane są domyślne ustawienia układu.       W skład tych ustawień wchodzi liczba rzędów i kolumn, domyślny kolor pola, itd. Układ każdej strony i każdego pola może w późniejszym czasie zostać zmieniony.

Vocabulary Maker to aplikacja programu Symbol for Windows. Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

15 other products in the same category:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe