SYMBOL FOR WINDOWS - ENCYCLOPEDIA Zobacz większe

SYMBOL FOR WINDOWS - ENCYCLOPEDIA

Nowy

99 Przedmioty

599,00 zł

Więcej informacji

Symbol for Windows - Encyclopedia

Encyclopedia jest przeglądarką baz danych Symbol for Windows. Program został zaprojektowany jako narzędzie służące w pracy logopedom, rodzicom, nauczycielom itd. Z programem Encyclopedia mogą oni szybko sprawdzić obrazy znajdujące się w innych bazach danych.

\"Encyclopedia\"

Po prawej stronie okna znajduje się lista wszystkich znalezionych w komputerze baz danych Symbol for Windows. W niższej części okna wybrać można kategorię oraz dane pojęcie z kategorii. Przy pomocy przycisku „Znajdź” można poszukać wyraz znajdujący się na liście pojęć. Encyclopedia wykorzystuje największą część okna do pokazywania symboli, obrazów oraz fotografii, które zostały przydzielone do jednego pojęcia.

Gdy klikniemy na znajdującą się na górze listy bazy danych opcję ‘wszystkie wyobrażenia`, pokazane zostaną w tym samym czasie wszystkie symbole. Po kliknięciu na jedną, określoną bazę danych symboli, Encyclopedia rozpocznie wyszukiwanie pokazując pierwszy, przydzielony do wybranego pojęcia obraz z tej bazy danych. W bazie danych może być więcej symboli, obrazów lub fotografii, przydzielonych do jednego pojęcia – nazywamy je ‘synonimami’. Dla wyświetlenia następnego albo poprzedniego synonimu klikamy odpowiednio na przycisk „następny” lub „poprzedni”.

Encyclopedia to aplikacja programu Symbol for Windows. Każdy moduł programu Symbol for Windows wymaga klucza USB, który zapewnia dostęp do programu powołanej osobie, stanowi więc zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem oprogramowania. Klucz ten umożliwia również korzystanie z programu, po wcześniejszej jego instalacji, na wielu komputerach (w różnym czasie - np. w domu i w szkole).

15 other products in the same category:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe