SPRAWDŹ JAK SIE POROZUMIEWAM Zobacz większe

SPRAWDŹ JAK SIE POROZUMIEWAM

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

40,00 zł

Więcej informacji

 

„Sprawdź, jak się porozumiewam. Oce­na efektywności porozumiewania się dzieci ze złożonymi zaburzeniami komu­nikacji wraz z propozycjami strategii terapeutycznych”

 

NOWA WERSJA !

 
 

Gotowe narzędzie do bezpośredniego zastosowania w terapii i praktyce edukacyjnej wspomagających i alternatywnych sposobów porozumiewania się.

 

„Sprawdź, jak się porozumiewam” zawiera:

 

·     Klucz do karty oceny w zakresie przekazu informacji, budowania wypowiedzi, funkcjonalnego współgrania z rozmówcą, ogólnego nastawienia i motywacji do komunikacji.

·     Cele oddziaływań AAC dla poszczególnych etapów porozumiewania się.

·     Propozycje oddziaływań terapeutycznych.

·     Wykres umożliwiający śledzenie efektywności prowadzonych oddziaływań.

Wydanie podręcznika do nauki wspomagających i alternatywnych sposobów porozumiewania się autorstwa Magdaleny Grycman jest ważnym wydarzeniem w neurologopedii. Podręcznik umożliwia diagnozę i nauczanie porozumiewania się dzieci niemówiących, a więc przywracanie ich społeczeństwu,
a w wymiarze podmiotowym stanowi drogę do rozwoju samodzielności i życia względnie niezależnego. Można pogratulować autorstwa zredagowania tak wartościowego i oryginalnego podręcznika, o tak dużych walorach naukowych, a jednocześnie społecznej użyteczności.
 

Prof. dr hab. Roman Ossowski

7 other products in the same category:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe