AMEBA Zobacz większe

AMEBA

Nowy

97 Przedmioty

99,00 zł

Więcej informacji

Ameba

Ameba została stworzona dla osób niepełnosprawnych, które mogą odnajdywać  się w multimedialnym środowisku.
Autorzy tworząc Amebę mieli na myśli dzieci. Można jednak używać jej również z dorosłymi! Wiele grafik i aktywności Ameby są odpowiednie dla starszych użytkowników.

\"Ameba\"   \"Ameba\"   \"Ameba\"

Amebą można sterować na wiele sposobów - i to jednocześnie:

  • Przełącznikami (do ośmiu jednocześnie). Wystarczy je zaprogramować aby symulowały kliknięcie myszą lub naciśnięcie klawiszy od 1 do 8.
  • Za pomocą myszy (również  myszy nagłownej - np. Myszonki, lub Head Mouse), trackballa lub ekranu dotykowego. 
  • Za pomocą mikrofonu (o ile wybrano opcję mikrofonu - p. s. 5) podłączonego do komputera. ameba reaguje tak na głośność, jak i na syczące dźwięki. W pewnym stopniu Ameba reaguje również na wysokość dźwięku.
  • Za pomocą standardowego joystick\'a, gamepad\'a lub kierownicy do gier, które dają spore możliwości sterowania kursorem.
  • Za pomocą klawiatury Intellikeys. Na płycie CD z amebą dostarczyliśmy specjalne nakładki na tę klawiaturę oraz oprogramowanie Overlay Sender, które pozwala wysłać treść nakładek do klawiatury IntelliKeys. Dołączono również oprogramowanie do drukowania nakładek („Overlay Printer”).

Niektóre akcje na ekranie ameby są widoczne po wciśnięciu przycisku, a niektóre po zwolnieniu. Inne po dłuższym przytrzymaniu. Poruszanie kursorem (nawet, jeśli go nie widać) zawsze przynosi rezultat. Możliwe jest nawet przyciskanie kilku przycisków i klawiszy jednocześnie!

 

21 other products in the same category:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe