MEGA MIX Zobacz większe

MEGA MIX

Nowy

99 Przedmioty

379,01 zł

Więcej informacji

MegaMix

MegaMix to zestaw następujących gier:


Maze

\"MegaMix

Labirynt, po którym można poruszać się klawiszami kursora. W grze zakodowanych jest 11 różnych scenariuszy.
Po osiągnięciu celu następuje nagroda w formie animacji i dźwięku.
Labirynt wygląda za każdym razem inaczej. Wciśnięcie spacji powoduje wyświetlenie pomocy.


Scratching

Ta gra pozwala za pomocą myszy lub klawiatury odkrywać obrazki. Po odkryciu całego obrazka - nagroda polega na animacji tego obrazka wzbogaconej dźwiękiem. Gra zawiera 12 różnych obrazków. Ustawieniami można wpłynąć na wielkość gumki do mazania i procent odkrytego obrazka, po którym następuje nagroda. Labirynt, po którym można poruszać się klawiszami kursora. W grze zakodowanych jest 11 różnych scenariuszy.
 

Complete the Picture

Ta gra pozwala za pomocą myszy lub klawiatury uzupełniać obrazki. Po uzupełnieniu całego obrazka - następuja nagroda wzbogacona dźwiękiem. Gra zawiera 13 różnych obrazków.


Dot to Dot

Ta gra pozwala za pomocą myszy lub klawiatury łączyć punkty, aby stworzyć kontur obrazka. Po stworzeniu całego konturu - nagroda polega na animacji tego obrazka wzbogaconej dźwiękiem. Gra zawiera 15 różnych obrazków. Ustawieniami można wpłynąć na wymaganą precyzję łączenia punktów.


Paintbook

\"MegaMix\"

Paintbook pozwala pokolorować obrazki za pomocą 8 kolorów. Można wzbogacić paletę kolorów. Ustawieniami można wpłynąć na wielkość pędzla i gumki do mazania i wybrać efekty. Gra zawiera 15 rodzajów tła i 100 różnych stempli.


Domino

Gra Domino pozwala za pomocą myszy lub klawiatury dobierać symbole/obrazki domina. Gra zawiera 90 różnych symboli. Ustawieniami można wybrać liczbę elementów domina (3, 5 lub 7). Nagroda polega na przesuwaniu się pociągu stworzonego z elementów domina.


Music Games

Ta gra pozwala za pomocą myszy lub klawiatury umieścić muzyka na scenie. sukces nagradzany jest występem muzyka. Ustawienie wszystkich muzyków nagradzane jest występem całego zespołu. Kliknięcie dowolnego muzyka powoduje jego solowy występ.


Fruit Picking

Zbieranie owoców za pomocą klawiszy kursora w lewo i w prawo (owoce same spadają - trzeba je złapać). Można ustawić prędkość gry. Sukces nagradzany jest animacją.

Program działa z CD bez konieczności instalacji.

21 other products in the same category:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe