OVERLAY MAKER Zobacz większe

OVERLAY MAKER

Nowy

99 Przedmioty

669,00 zł

Więcej informacji

Overlay Maker  służy do tworzenia nakładek do klawiatury Intellikeys. Pozwala projektować klawisze na ekranie komputera, dodawać obrazki, litery, wyrazy, akcje myszy, akcje zmiany ustawień IntelliKeys. Można wybierać z dostępnych czcionek zarówno rozmiar jak i różne style, dodawać kolor tła i wzory.

Overlay Maker zawiera bibliotekę ponad 300 obrazków IntelliTools. Można też dodać obrazki z klipartów, fotografii albo z własnego programu rysującego. Obrazki nakłada się na klawisze, a program automatycznie dopasowuje je do rozmiaru klawisza (w zależności od ustawień). Następnie dodajemy tekst nad albo pod obrazkiem. Kolejny krok to wydruk nakładki i zastosowanie jej w IntelliKeys.

\"Overlay

Overlay Maker zawiera ponad 20 wzorów plików nakładek przydających się w komunikacji, pisaniu i czytaniu, matematyce i wielu innych dziedzinach. Wśród nich znajdziemy standardowe nakładki, dostarczone z IntelliKeys, dzięki czemu można  je dostosować do własnych potrzeb (np. zmienić kolory, kształty itp).

Overlay Maker potrafi drukować nakładki o wielkości odpowiedniej do IntelliKeys na zwykłej drukarce, np. atramentowej. Radzimy używać papieru o grubości ok. 140 g/m kw.

Overlay Maker jest niezwykle łatwy w użyciu. Ta jego zaleta powoduje, że wiele osób używa go do tworzenia plansz np. na zajęcia szkolne.

14 other products in the same category:

Wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe